Kuigi viimased kaks setti tulid hispaanlasele kergelt kätte, oli mängu algus krobeline. Nadal kaotas kohe alguses neli geimi järjest ning oli kahe punkti kaugusel 0:5 kaotusseisu jäämisest. Eduseisul 30:15 läks Bellucci tagakäelöök võrku ning Nadal alustas servimurdega seisul 4:1 comeback'i, võites ka järgmised kolm geimi. Kiires lõppmängus said brasiillasele saatuslikuks lihtvead.

Nadali järgmine vastane on tšehh Lukas Rosol (ATP 100.), kes sai avaringis 6:4, 3:6, 7:6 (7:0), 7:5 võidu horvaat Ivan Dodigi (ATP 99.) üle.

Neljanda asetusega Andy Murray sai ülikindla võidu venelase Nikolai Davõdenko üle, purustades maailma 47. reketi 6:1, 6:1, 6:4.

Üheksanda asetusega Juan Martin Del Potro võitis neljas setis 6:4, 3:6, 7:6 (7:3), 7:5 hollandlast Robin Haaset (ATP 41.).