Washingtoni meeskond läks küll juba esimesel minutil juhtima Chris Pontuse väravast, aga 20. minutil viigistas seisu New Yorgi äärekaitsja Brandon Barklage, kui ilusa liigutusega Joel Lindpere antud nurgalöögi väravaks realiseeris. Ka teise Red Bullsi värava autoriks oli Barklage, kes 47. minutil taas väravavõrku sahistas.

55. minutil läks New Yorgi meeskond juba 3:1 ette, kui Lindpere tehtud eeltööst lõi värava Jan-Gunnar Solli. Washington vähendas 66. minutil Pontuse teisest väravast vahe küll minimaalseks, aga rohkem väravaid kumbki meeskond enam lüüa ei suutnud ja eestlase koduklubi teenis kolm punkti.

Selle võiduga tõusis Red Bulls jagama idakonverentsi liidrikohta, sama palju punkte on ühe mängu rohkem pidanud ning täna alistatud D.C. Unitedil, liidritest ühe punktiga jääb maha Sporting Kansas City, kellel on üks mäng vähem peetud kui Red Bullsil.