Poolajale ühepunktilises eduseisus läinud Heat lasi 1.30 enne viimase veerandaja lõppu peale Russell Wetbrook`i tabavat keskpositsiooniviset vahe vaid ühele punktile, aga mööda vastased ei saanud ja Heat võitis lõpuks kuue punktiga 91-85.

Heati parim oli taaskord Lebron James, kes viskas 29 punkti. Dwyane Wade lisas 25 punkti. Chris Bosh viskas 10 punkti ja noppis 11 lauapalli.

Ka Oklahoma poolel tegi taas enim skoori Kevin Durant, visates 25 punkti ja võttes 6 lauapalli. Samuti kanti tema arvele 5 pallikaotust. Russell Westbrook viskas 19 punkti ja andis neli resultatiivset söötu. Kendrick Perkins lisas 10 punkti ja 12 lauapalli.

Nelja võiduni mängitava finaalseeria järgmine kohtumine toimub Eesti aja järgi ööl vastu kolmapäeva Miamis.