Laupäeval sõideti kokku kuus kiiruskatset ja päeva liidrikohal alustanud Gross ja Mõlder ei andnud seda kohta kordagi käest ning võitsid ralli absoluutarvestuses N4 klassi kiiremate Andis Neiksansi ja Maris Jekabsonsi (Mitsubishi Lancer EVO X) ees (+1.01,16).

Georg Gross: „Saime ralli käigus iga katsega tunde paremaks ja sellega saab rahul olla. Viimased kaks katset olid väga libedad ja esimesena rajal olles ei hakanud liigseid riske võtma. Kuid oluline on see, et võit on käes.“

Kuna Neiksans Eesti meistrivõistlustel N4 klassis ei osale, siis said selle klassi võidu Eesti arvestuses Janis Vorobjovs ja Guntars Zicans (Mitsubishi Lancer EVO X), kes kaotasid Neiksansile 7,06 ja edestasid Eesti arvestuses N4 klassis teiseks tulnud Siim Plangit ning Marek Sarapuud (Mitsubishi Lancer EVO X) 3,23 sekundiga. N4 klassi kolmanda koha said Egon Kaur ja Erik Lepikson (Subaru Impreza), kes kaotasid Plangile 17,11 sekundit ja edestasid Sander Pärna ning Ken Järveoja (Subaru Impreza) 3,65 sekundiga. Viimasel punktikatsel olid N4 klassi kolm kiiremat Kaur, Plangi (+0,59) ja Pärn (+2,74) ja teenisid meistrisarja arvestuses vastavalt kolm, kaks ja ühe lisapunkti.

Siim Plangi: „Üle mitme aasta esimene ralli kruusal neljaveolisega, uus auto ja seda arvestades tuleb tulemusega rahul olla. Samas saab öelda, et terve päeva võtsime sõitu mõistusega, plaan oli vältida liigseid riske ja tulla finišisse.“

Egon Kaur: „Asjad läksid suures plaanis nii nagu plaanisime, lõpp isegi paremini kui lootsime. Kokkuvõttes võib öelda, et vigu sai ikka tehtud, eelviimane katse oli aja poolest hea, kuid oma vigade tõttu jäi mingi 10 sekundit rajale. Vaja neid kaheveolise harjumusi välja saada ja siis hakkab veel paremini tulema.“

Sander Pärn: „Viimasel katsel päris nii ei tulnud nagu oleks tahtnud. Kokkuvõttes võib ralliga rahule jääda, ainult kahju, et Egon meist lõpus mööda sai.“

Eesti meistrivõistluste esialgne seis klassis N4 peale Madona rallit
Janis Vorobjovs-Guntars Team RRC Zicans 43 p
Siim Plangi-Marek Sarapuu ASRT 38 p
Rainer Aus-Rein Jõessar Carglass Rally Team 28 p

Kaheveoliste klassis A6/N3 said Eesti arvestuses etapivõidu Markus Abram ja Jarmo Võsa (Honda Civic Type-R), kes võitsid omas arvestuses ka viimase punktikatse ja said selle eest juurde kolm lisapunkti. Teine koht klassis kuulus Kristo Subile ja Teele Sepale (Honda Civic Type-R), kes olid punktikatsel kolmandad ja said ühe lisapunkti, kolmas koht kokkuvõttes kuulus Rainer Rohtmetsale ja Rivo Hellile (Citroen C2R2 Max), kes olid punktikatsel teised ja said selle eest kaks lisapunkti.

Markus Abram: „Eesti klassivõidu ja viimase katse võidu saime kätte, kuid Läti R2 klassi võit läks kahjuks käest. Ilmselt sai auto mootor Talsi rallil haiget ja päeva teises pooles ei olnud autol enam jõudu, tegime mis suutsime, kuid Ralfs Sirmacist püüda ei õnnestunud (+21,82 s)

Eesti meistrivõistluste esialgne seis klassis A6/N3 peale Madona rallit
Markus Abram-Jarmo Võsa Merkomar Motorsport 55 p
Miko-Ove Niinemäe-Martin Valter Vorobjovs Racing 21 p
Kristo Subi-Teele Sepp ECOM Motorsport 19 p

Rahvuslikus E-rühmas said kindla etapivõidu Ago ja Kalle Ahu (BMW M3), edestades teisele kohale tulnud Janne Korhoneni ja Juha Asikainenenit (Toyota) 40,53 sekundiga. Kolmas koht samas arvestuses kuulus Andrus Vahile ja Alo Ivaskile (BMW M3). Punktikatsel jagunesid E-rühmas kohad samamoodi nagu üldarvestuses.

Ago Ahu: „See ralli oli tagaveolisele autole hea ralli, kiired katsed, meile sobisid väga hästi. Võib öelda, et sooritasime ralli hindele 5+. Väga rahul oleme!“