Venemaa tugevus on mängida kompaktselt kaitses, nende poolkaitseliin on kaitsjate lähedal, oma värava alt tullakse enesekindlate ja täpsete söödutega välja. Võrreldes Tšehhiga on Venemaa kogenud ja rohkem nö "valmis" meeskond, lisaks peideti küllaltki hästi oma nõrkused.

Tegin Dick Advocaatile Tšehhi kohta analüüsi, seega tean nende meeskonda väga hästi. Vasakäär Jiracek on rünnakul väga tugev, nägime seda esimesel poolajal - ta võtab riske, mis omakorda tähendab, et ta pole alati õigel ajal oma positsioonil tagasi ja seda auku kasutasid venelased hästi ära. Širokovi värav oli ideaalne näide. Tšehhi paremkaitsja Gebre Selassie on hea ja andekas mängija, aga ta võtab palju riske ja lülitub rünnakule, ka sealt tekkis venelastel võimalusi.

Teisel poolajal Tšehhi muutis oma mängu ja see toimis, rohkem saadi kontrolli keskväljaku üle. Nad tulid organiseeritud esitusega mängu tagasi, aga 0:2 seisult oli see juba raske. Kui venelased kolmanda värava lõid, oli kõik selge.

Mängu ülesehituslikus mõttes olid Denisov ja Zõrjanov Venemaa võtmemängijad - me küll peaaegu ei näinud neid, aga nad hoidsid mängu koos.

Venemaa tegi võiduga suure sammu edasi nii alagrupis kui ka mänguliselt. Nägin kümnekonna päeva eest Venemaa - Leedu kohtumist, mis lõppes 0:0 - näiteks ŠŽirkov oli tolles mängus vormist väljas, aga täna oli näha, et õigeks ajaks on ta jälle väga heas hoos.

Nägin ka venelaste järgmiste vastaste Poola ja Kreeka omavahelist mängu - see oli pettumus. Poola alustas hästi, aga lõpuks ei suutnud nad eduseisu ja arvulise ülekaaluga toime tulla, nad polnud selleks valmis ja jäid ka siis kontrarünnakutele lootma, mis oli suur taktikaline viga. Kreekal lasti samm-sammult mängu tagasi tulla ja enesekindlust koguda.