Venelased pääsesid juba 22. minutiks 2:0 juhtima, kui värava lõid Alan Dzagojev ja Roman Širokov. Teise poolaja alguses tõi Vaclav Pilari tabamus tšehhid mängu tagasi.

12 minutit enne lõpuvilet lõi Dzagojev oma teise värava, lõppseisu vormistas vahetusest sekkunud Roman Pavljutšenko.

Venemaal on nüüd A-alagrupi liidrina 3 punkti, Kreekal ja Poolal on 1 ning Tšehhil 0 punkti.

Laupäeval mängivad EMil Holland - Taani ja Saksamaa - Portugal.

Venemaa - Tšehhi LÕPPSEIS 4:1 (2:0)
Väravad: 14., 78. Alan Dzagojev, 22. Roman Širokov, 81.Roman Pavljutšenko - 51. Vaclav Pilar

Algkoosseisud:

Venemaa: Vjatšeslav Malafejev, Alexander Anjukov, Aleksei Berezutski, Sergei Ignaševitš, Yuri Zhirkov, Roman Širokov, Igor Denisov, Konstantin Zõrjanov, Alan Dzagojev, Alexander Kerzhakov, Andrei Aršavin

Tšehhi: Petr Cech, Theodor Gebre Selassie, Roman Hubnik, Tomas Sivok, Michal Kadlec, Jaroslav Plasil, Petr Jiracek, Vaclav Pilar, Tomas Rosicky, Jan Rezek, Milan Baros