Esimese poolaja järel oli Eesti 2 punktiga kaotusseisus 35:37. Teise poolaja alguses Viive-Kai Rebane viigistas ning Merike Andersoni vabavisked ja korv viisid Eesti juhtima 41:37, kirjutab basket.ee.

Seejärel tegid soomlased 18:0 spurdi ning juhtisid omakorda 55:41. Eestlased nii lihtsalt alla ei andnud ning 2 minutit enne lõppu oli vahe vaid kaks punkti. Soomlased hoidsid aga eduseisu lõouni.

Eesti poolel viskas Merike Anderson 21, Viive-Kai Rebane 11 ja Kerttu Jallai 9 punkti. Soomlastest viskas 34-aastane Taru Tuukkanen 17, Laura Wilson 12 ka Heta Korpivaara 10 punkti.

Eesti naiste rahvuskoondis alustab Euroopa meistrivõistluste kvalifikatsioonimängudega 13. juunil kodus Šveitsi vastu. Mäng algab Tallinnas Audentese Spordihallis kell 19:00.