Heat sai koduväljakul lisaaaja järel võidu numbritega 115:111. LeBron James viskas võitjate parimana 34 punkti ja korjas 10 lauapalli, Dwayne Wade lisas 23 ja Mario Chalmers 22 silma.

Hiilgemängu teinud Rondo arvele, kes tegi kaasa kogu 53-minutilise kohtumise algusest lõpuni, kanti veel 10 korvisöötu ja 8 lauapalli. Ühtlasi on Rondo esimene mängija NBA ajaloos, kes play-off'is selliste numbriteni jõudnud.

Heati edus mängis suurt osa tugev kolmas veerandaeg, kus 15-punktiline kaotusseis pöörati 6-punktiliseks eduks. Neljandal veerandajal võttis alates kolmandast minutist juhtohjad enda kätte Boston. 99:99 viigi lõi majja ja lisaajale viis mängu Ray Alleni kolmepunktivise 34,3 sekundit enne normaalaja lõppu.

Miamil oli võimalus ka mäng normaalajal lõpetada, kuid James ei saanud kahel korral palli korvi ning aeg sai otsa.

Lisaaja murdepunktiks kujunes hetk 1.35 enne lõppu, mil seis oli veel 105:105. Rondo tundis, et Wade lõi talle korvi all viskel käega näkku, kuid kohtuniku vile vaikis, misjärel viskas Heat 7 punkti järjest ning kontrollis mängu kuni lõpuni.

Seeria kolmas kohtumine peetakse reedel Bostonis.