Kalju läks kohtumist 16. minutil Oliver Konsa väravast juhtima. Kolm minutit hiljem määrati Transi kasuks penalti, mille realiseeris Vitali Gussev. Kalju võiduvärava autoriks oli 85. minutil Hidetoshi Wakui.

Flora poolelt oli suurepärases hoos Zakaria Beglarišvili, kes lõi kübaratriki. Väravad said kirja ka Rauno Alliku ning Karl-Eerik Luigend.

Tallinna Levadia alistas FC Viljandi 2:0. Levadia väravate autoriteks olid Aleksandr Kulinitš ning Janar Toomet.

Tartu Tammeka ning FC Kuressaare mängisid 0:0 viiki. Paide Linnameeskond ja Sillamäe Kalev viigistasid 1:1.

Kaljul on nüüd 12 mänguga kogutud 10 võitu, viik ja kaotus, mis annavad 31 punkti. Kalju järel on samuti 31 punktiga Flora (10 võitu, viik ja 2 kaotust) ning Levadia (9 võitu, 4 viiki).