Meistritiitli saatus sõltus pühapäeva õhtul kahest mängust: Juventuse ja Cagliari matšist ning AC Milani mängust linnarivaali Milano Interiga. Enne pühapäevaseid mänge Juventusest vaid punktiga maha jäänud Milan kaotas aga 2:4, mis tähendab, et Juventusel on viimase vooru eel 81 ja Milanil 77 punkti.

Juventus läks juhtima juba 6. minutil Mirko Vucinici väravast, 74. minutil vormistas lõppskoori Michele Canini omavärav.

Milano derbis sündis tervelt kolm väravat kuuest penaltitest. Kübaratrikiga sai Interi ridades hakkama Diego Milito, kes lõi 14. minutil seisuks 1:0, 52. minutil penaltist 2:2 ja 80. minutil penaltist 3:2. Viimane sõna jäi 87. minutil tabloole 4:2 numbrit toonud Maiconile. AC Milani mõlemad väravad lõi Zlatan Ibrahimovic.