Tabeli eesotsas jätkab City, kel on võrreldes ManU-ga parem väravatevahe. Seega selgub Inglismaa meister mõlema klubi viimase vooruga, mis toimub 13. mail.

City viimaseks vastaseks on Queens Park Rangers, kes asub tabelis 17. kohal. United kohtub Sunderlandiga.

City päästeingliks kujunes kohtumises Newcastle'ga 70. minutil Yaya Toure, kes suurepärase löögiga palli väravasse lõi. Mängu saatus sai selgeks 88. minutil, kui Toure seisuks 2:0 lõi.

Manchester City tuli viimati Inglismaa meistriks 1968. aastal.

Unitedi poolelt lõid Swansea väravavõrku pallid Paul Scholes ja Ashley Young. Vanameister Scholes on löönud palli nüüd 33 erineva Inglismaa klubi vastu, mis on meistriliiga ajaloo paremuselt seitsmes tulemus. 38 erineva klubi väravasse on palli löönud Andy Cole.