Thunder, kes kolmanda veerandaja järel oli 13-punktilises kaotusseisus, tegi neljandal veerandajal 12:0 vahespurdi ning viskas viimase 12 minutiga 35 punkti Mavericksi 16 vastu.

Võitjate parimana viskas James Harden 29 punkti, Kevin Durant lisas 24 punkti ja 11 lauapalli. Dallase edukaim oli Dirk Nowitzki 34 punktiga.

Videokokkuvõte:

Idakonverentsi tuliseimas lahingus sai Indiana Pacers lisaajal 101:99 võidu Orlando Magicu üle, kes kaheksa minutit enne normaalajal lõppu juhtis veel 82:63, kuid lasi siis mängul 89:89 viigiga lisaajale minna. Pacers juhib konverentsi veerandfinaalseeriat 3:1.

San Antonio Spurs võitis 102:90 Utah Jazzi ning haaras läänekonverentsi veerandfinaalseerias 3:0 eduseisu.

Los Angeles Clippers sai Memphis Grizzliesi üle napi 87:86 võidu ning läks seeriat juhtima 2:1.