Põhiturniiri kuues Giants sillutas võidule teed teisel veerandajal, kui 20:17 eduseisuga lõppenud avaveerandaja järel võideti teine periood koguni 33:14.

Teist poolaega 22-punktilisest 31:53 kaotusseisust alustanud põhiturniiri kolmas Cheminitz ei olnud siiski veel murdunud ning minut enne kohtumise lõppu jõuti viie punkti kaugusele, kuid õnneks oli see ka kõik.

Keerles alustas tavapäraselt algviisikus ning tõi 26 mänguminutiga hea visketabavuse juures 8 punkti (kahepunktivisked 3/5, vabavisked 2/2), 5 lauapalli ja 3 korvisöötu.

Gloria Giants alustab poolfinaalmänge juba järgmisel reedel, kui koduväljakul kohtutakse põhiturniiri paremuselt teise VfL Kirchheim Knightsiga, kirjutab basket.ee.

Põhihooajal mängiti oma vastasega 1:1, sest koduväljakul saadi 71:69 võit ning võõrsil 77:71 kaotus.