Koduväljakul bravuurselt alustanud Knicks pääses Bullsi vastu juhtima 20:4. Vigastuspausi järgselt esimese mängu pidanud Derrick Rose vajas sisseelamiseks aega, ent pikapeale hakkas ka külaliste mäng laabuma. Poolaeg lõppes seisul 53:45. Teisel poolajal mäng tasakaalustus ja neljandal veerandajal haaras ohjad Bulls. Viis minutit enne normaalaja lõppu juhtisid külalised 89:80. Knicks tuli raskest seisut auga välja, tehes normaalaja lõpus 11:2 spurdi, mis viis kohtumise lisaajale. Viimasel minutil eksisid Bullsi mängijad neljal vabaviskel järjepanu. Lisaaja lõpusekunditel otsustas kohtumise saatuse Carmelo Anthony kolmene, mis kindlustas Knicksile magusa võidu.

Anthony panustas 43 punkti, visked väljakult 16/31. Rose vastas 29 punktiga, visked 8/26.

Põhihooaja 29 võidu teeninud Knicks tõusis idakonverentsis 7. kohale, Bulls on 43 võiduga jätkuvalt liider. Play-off koha on lisaks Bullsile seni taganud Miami Heat, San Antonio Spurs ja Oklahoma City Thunder.