Tarvas võitis avaveerandi 29:13 ja juhtis poolajavileks 48:36, kuid otsustavale veerandile mindi vaid neljapunktilises eduseisus. Viimasel veerandil olid kindlamad siiski külalised, kes pöörasid mängu enda kasuks tabavate kaugvisetega.

Tarvas tabas täna koguni 19 kolmepunktiviset 32-st ehk näitas 59%-list viskekindlust. Rakvere meeskonna resultatiivseim oli viis kaugviset korvi saatnud Reinar Hallik 18 punktiga. Martin Dorbek ja Rinalds Sirsnins lisasid mõlemad 17 ning Janis Vahter ja Juris Umbrasko 16 silma. Ülepatsimees oli kalevlane Matthew Shaw, kes viskas 27 punkti ja võttis 9 lauapalli.

Kolme võiduni mängitava seeria kolmas mäng on reedel Rakveres.

Andres Sõbra hoolealused näitasid veerandfinaali esimeses kohtumises kadestamisväärset kindlust, kui tänu suurepärasele kolmandale veerandajale võeti koduväljakul Kalevi vastu 18-punktiline 94:76 võit.