Teise poolaja keskel oli Branislav Ivanovic Chelsea juhtima viinud, kaheksa minutit enne lõppu Mohamed Diame viigistas. Ivanovic lõi seejuures värava ilmselgest suluseisust (vaata videot SIIT).

Chelsea jagab kuus vooru enne Inglise meistriliiga lõppu koos Newcastle Unitediga viiendat kohta 56 punktiga. Tottenham Hotspur on kolme ja mängu vähem pidanud Londoni Arsenal kahe punkti kaugusel. Liider Manchester United ja teise koha meeskond Manchester City on Chelseast juba vastavalt 20 ja 15 silma kaugusel.

Väga hädiselt esineb jätkuvalt FC Liverpool, kes pääses täna koduväljakul tänu Luis Suarezi 82. minuti väravale 1:1 viigiga Aston Villa vastu. Kuigi Liverpool oli täna mänguliselt parem meeskond, on neil jätkuvalt suuri probleeme oma võimaluste realiseerimisega.

Liverpool on turniiritabelis alles kaheksandal kohal 43 punktiga (Tabeliseis).