Mullu kuldse kolmiku teinud, meistritiitli, karika ja superkarika võitnud Pärnu kaitses mullu esmakordselt võidetud superkarikat. Seda Kalju vastu, kes alistati eelmise aasta karikafinaalis.

Pärnu alustas väravasadu 19. minutil, kui Anastassia Morkovkina realiseeris Olga Ivanova söödu. 28. minutil näitas Ivanova meisterlikku koordinatsiooni ja lõi 2:0. Lea Saapar oli pealöögiga täpne 67. minutil, Morkovkina lisas kauni kauglöögiga oma teise ja Pärnu neljanda värava 75. minutil ja lõppseisu vormistas Saapar 87. minutil.

“Ma lootsin, et me mängime natukene paremini, natukene kiiremini,” lausus Pärnu loots Jüri Saar. “Tean, et tüdrukud tahaksid nii mängida, aga see võtab natukene aega.”

Ühtlasi algas sel nädalavahtusel naiste Meistriliiga hooaeg, kus FC Flora alistas 6:0 Põlva Lootose, Tallinna Levadia 7:1 Tallinna Kalevi ja Tartu JK Tammeka 2:1 Noortekoondise.