Piiroja ja Meerits Vitesse'i koosseisu ei mahtunud.

Viik tähendas AZ-ile tabelis teiseks kukkumist, sest neist punktiga mööda läinud Amsterdami Ajax sai samal ajal 6:0 võidu Heraclesi üle. Vitesse jätkab seitsmendal positsioonil.

Konstantin Vassiljev mängis kõik 90 minutit, kui tema koduklubi Permi Amkar võitis Venemaa kõrgliigas viie mängu jooksul juba neljanda kohtumise, alistades kodus Groznõi Tereki 2:0. Tabelis on Amkar väljalangemistsoonist seitsme punkti kaugusel, Dmitri Kruglovi koduklubi FK Rostov jääb Vassiljevi omast maha kahe silmaga.

Äsja Valgevene kõrgliigaklubi Hrodna Nemaniga liitunud Aleksandr Dmitrjev tegi oma uue tööandja eest kolmandas mänguvoorus debüüdi, kuid ei suutnud meeskonda päästa 0:1 kaotusest FC Minskile.

Venemaa esiliigas mängiv Vladimir Voskoboinikov pääses Himkis keskkaitsjana platsile 70 minutiks. Himki kaotas SKA-Energijale 1:2.