Soome mehed peavad veerandfnaalkohtumisi. Põhiturniiri parim Loimaa Hurrikaani võitis täna Raisio Loimu 3:1 (22, 24, -12, 16) ja asus 2:1 juhtima. Ismo Moilanen tõi parimana 19 punkti, vaid neljandas geimis platsil käinud Pavel Kružajev kolm punkti.

Türgi meistrisarjas võitis Sivasi 4Eylül 20. voorus tabeli punase laterna Niksari võõrsil 3:0 (23, 14, 18) ja on 12 meeskonna hulgas seitsmes. Kert Toobal ei mänginud, kuna vigastas eelmises mängus sääremarja ja treener andis talle aga kosumiseks.“Kolmapäeval on tähtis mäng, siis olen olemas,“ teatas Toobal volley.ee-le.

Itaalia A2 liigas sai Loreto meeskond (9.) võõrsil jagu koht madalamal asuvast Santa Grocest 3.2 (-22, 18, 21, -23, 9). Kõik viis geimi kaasa teinud Kardo Kõresaar lõi 16-st tõstest maha 6, servis kolm ässa ja tegi ühe hea bloki.
A1 liigas võitis Piacenza Rebecchi naiskond veerandfinaali teises kohtumises Modena Volley võõrsil 3:1 ja viigistas üldseisu 1:1-le. Anna Kajalina polnud mänguks üles antud.

Euroopa Meistrite liiga finaalturniiril Lodzis sai kolmanda koha kolmekordne võitja Trentino PlanetWin365, alistades kohamängus Izmiri Arkase 3:0 (20, 19, 19). Turniiri parima mängija auhinna teenis teiseks tulnud Belchatowi Skra diagonaalründaja Mariusz Wlazly, parimaks blokeerijaks hinnati meistriks kroonitud Kaasani Zeniidi temporündaja Nikolai Apalikov, liberoks Aleksei Obmotšajev, resultatiivseimaks ja ühtlasi parimaks servijaks Maksim Mihhailov, sidemängijaks Valerio Vermiglio (kõik Zeniit), parimaks ründajaks Bartosz Kurek ja vastuvõtjaks Michal Winiarski (mõl. Skra).

Tänavusel hooajal Venemaa superliigas debüteerinud ja Läänetsoonis eelviimaseks (7.) jäänud Minski Stroitel jätkas hooaega Valgevene meistrivõistluste poolfinaalis, saades vastaseks põhiturniiril kolmandaks jäänud Soligorski Šahtjori. Mängude seis on 1:1, finaali kvalifitseerumiseks on vaja kolme võitu.
Detsembris peetud Valgevene karikavõistluste finaalis oli Stroitel alla jäänud põhiturniiri kindlalt võitnud Grodno Kommunalnikule 1:3. Klubi juhtkond vallandas Stroiteli peatreeneri Milan Žarkoviči (Serbia) ja määras tema asemele senise assistendi Aleksandr Singajevski.

Saksamaa meistrivõistluste poolfinaalseeria avatakse 21. märtsil, vastamisi on VfB Friedrichshafen (põhiturniiri 2.) - Berliini RV (3.) ja Hachingi Generali (1.) – SC Mörs (4.). Finaalpaar tehakse kindlaks hiljemlt 5. aprilliks.