Vanimas naiste vanuserühmas 80-84. aastat võistelnud Karin Laine võitis kõik vabatehnikasõidud - 5 km ajaga 32.34, 10 km tulemusega 1:07.33 ja 15 km ajaga 1:30.09. Sportlik vanaproua on kokku võistelnud 17 veteranide maailmameistrivõistlustel!  "Seekordne MM oli mulle kõige raskem. 5 km ring millel võistlesin, oli pikkade tõusude ja kiirete laskumistega. Väga meeliülendav oli poodiumil kuulata Eesti hümni ja tugevat aplausi," rääkis Haanja radadel treeniv Karin Laine.

Ta on tänavu võitnud 2 kulda ka kodustel veteranide meistrivõistlustel. MM´idelt on Lainel kokku 29 kuldset, 12 hõbedast ja 8 pronksist autasu.

Eesti naisveteranidest sai vabatehnika 30 km rajal kuldse medali (1:52.47) ka kuni 64 aastaste vanuserühmas võistelnud Nadežda Poljakova Ida-Virumaalt. 15 km ühisstardist vabatehnikasõidus sai Poljakova pronksmedali (1:04.07), pronksmedali sai ta ka 10 km vabatehnikasõidus (38.49). Eestit esindas MM´il kokku 11 sportlast, neist 7 meest.

Suusaveteranide MM-l oli osavõtjaid 28 riigist, sportlasi 1150. Eesti oli medalite üldarvult 12. kohal ja kuldade arvestuses jagati Rootsiga 7.-8. kohta. Suurima medalisaagi said Venemaa suusatajad - 148 (54 kulda), Saksamaa 86 (23 kulda) ja Soome 44 (18 kulda) ees.