Mäng kulges algusest peale äärmiselt kiirelt ja jõuliselt, ilma olulise vahe kasvatamiseta. Kumbki meeskondadest ei andnud järele, kuni neljanda veerandaja algul hakkas Bullsi mängujuht Derrick Rose mängu ära tegema. Knicks kaotas lõpuks kuuenda järjestikuse kohtumise 99:104. Üleplatsimees oli Derrick Rose, kes kogus 32 punkti, 7 resultatiivset söötu ja kuus lauapalli. Teda toetas Carloz Boozer 15 punkti ja 7 lauapalliga. Joakim Noah lisas 12 punkti, 10 lauapalli ja blokeeris 3 vastaste pealeviset. Kaotanud Knicksi parimad olid Carmelo Anthony 21 punkti ja 8 lauapalliga, Amar'e Stoudemire 20 punkti ja Jeremy Lin 15 punkti ning 8 korvisööduga.

Teises huvitavas kohtumises, mis toimus New Jerseys kohaliku Netsi ja Milwaukee Bucksi vahel jäi peale külalismeeskond Bucks, kelle vedas võidule meeskonna liider Brandond Jennings. Oodata oli tasavägist mängu ja see ka tuli. Poolajaks suutis Netsi mängida ette pisikese edu, kui kolmandal veerandajal tõmbas mängu käima just Jennings, visates mõned lihtsad korvid ja leides meeskonnakaaslased ilusate söötudega. Samal ajal tekitas paksu pahandust Bucksi korviall Kris Humphries, kelle karjääri parimad numbrid 31 punkti ja 18 lauapalli hoidsid neid mängus. Kolmanda veerandaja lõpus, mile Beno Udrih suutis tabada kolmese, mis tõi seisuks 73:73 hakkas mäng muutuma. Eelkõige tagas võidu Bucksile Jennings, kuigi väga meeskondlikult.

Bucksi edukaim oli Jennings, kes kogus 34 punkti, 7 lauapalli ja 7 resultatiivset söötu. Drew Gooden toetas teda 23 punkti, 8 lauapalli ja 7 resultatiivse sööduga. Netsi edukaim oli oma senise karjääri parima mängu teinud Kris Humphries, kes kogus 31 punkti ja 18 lauapalli. Jordan Farmas toetas teda 17 punkti ja 7 lauapalliga.