Ilma oma parima punkti ja lauapalli hankija Viktor Sanikidzeta mänginud Bolognast kodumeeskonnale erilist vastast ei olnud, sest kaotas juba avaveerandaja 12:23.

Kangur ja Talts panustasid võitu 17 punkti, kusjuures eestlastest edukamaks skooritegijaks kerkis üllatuslikult hoopis Janar Talts, kes kogus 16 minutiga 10 silma (kahepunktivisked 5/5, kolmepunktivisked 0/2, vabavisked 0/3), 6 lauapalli.

Algviisikus alustanud Kangur tõi 24 minutiga 7 punkti hankis 2 lauapalli ja jagas 2 korvisöötu.

Dieago Fajardo tõi võitjate resultatiivsemana 14 silma. Kaotajate poolel kogus samuti 14 punkti soomlane Petteri Koponen.

Varese naasis teise järjestikuse võiduga Serie A play-off kohale, jagades nüüd 12 võidu ja 10 kaotusega 7.-8. kohta.