Poolaja järel oli CSKA peal 52:42. Võimsa mängu pakkus võitjate leeris Andrei Kirilenko, kes viskas 20 punkti, võttis 9 lauapalli, pani 3 blokki, andis 3 korvisöötu ja tegi 2 vaheltlõiget. Ja seda kõike 25 minutiga.

Triumfi resultatiivseim oli 22 punktiga Davon Jefferson, lisaks sai Venemaa liiga suurim korvikütt kätte 8 lauapalli ning jagas kaaslastele 4 korvisöötu. Uue mehena debüteeris Triumfi eest 25-aastane serblane Lazar Trifunovic.

Kaasani UNICS alistas võõrsil Krasnojarski Jenisei 77:69, eeloleval laupäeval Tallinnas Kalev/Cramoga VTB liiga kohtumist pidav Samaara Krasnõje Krõlja oli kodus parem Vladivostoki Spartakist 78:71.

CSKA juhib Venemaa liigat 10 võidu ja ühe kaotusega, teine on Moskva oblasti Himki (7-2), kolmas Triumf (6-4), neljas Krasnodari Lokomotiiv (6-5), viies UNICS (5-4) ja kuues Samaara (5-5).