Kalev/Cramo kaotas avaveerandi 29:13 ning poolaja 52:42. Kolmanda veerandi järel oli kaotusseis 57:71.

Cramo suurim korvikütt oli 19 punktiga Reimo Tamm. Ta lisas ka 6 lauapalli ning 3 söötu. Tanel Sokk lisas 15 punkti. Gregor Arbet tõi 14 punkti, kõik esimesel poolajal.

Vastaste poolelt oli 17 punktiga parim Žygimantas Janavičius. Baltai tabas kahepunktiviskeid 53-protsendiliselt ning kolmepunktiviskeid 15/7.

Kalevile oli tegemist seitsmenda kaotusega 11 võidu kõrval. Baltai võitis kõigest kolmanda kohtumise 14 mängu jooksul. Neist kaks on tulnud Kalev/Cramo vastu.

Kaotus langetas Kalev/Cramo turniiritabelis võiduprotsendilt viiendale kohale. Leedust tullakse koju kahe kaotusega. Šiauliaile jäädi alla 93:84