Selver sai mängu hästi käima ning avageim võideti 25:19. Teises geimis sattus Eesti parim klubi raskesse seisu, kui jäädi 21:24 kaoutsseisu, kirjutab volley.ee. Seejärel oli Šveitsi klubi raskustes planeeriva servi vastuvõtul ning hea blokitöö tõi 27:25 geimivõidu Selverile.

Kolmandas ja neljandas geimis hoidis Lausanne initsiatiivi ning kodumeeskond viigistas mänguseisu 2:2-le. Viiendas geimis sai Selver 11:8 ja 13:11 eduseisu, kuid kodumeeskond suutis järgi tulla ja viigistada 13:13. Geimi lõpetas Argo Meresaare rünnak ja Selveri blokipunkt, mis tähendas, et edasipääseja otsustas "kuldne geim."

"Kuldses geimis" oli 15:12 parem Lausanne, mis viis Šveitsi klubi järgmisse ringi, Selveri jaoks on tänavune eurohooaeg lõppenud

Mängu käik:
Lausanne — Selver 2:3 (19:25, 25:27, 25:22, 25:23, 13:15) Kuldne geim 15:12 Lausanne`ile!

Kuldne geim:

15:12. Selver kaotas kuldse geimi.

Selver jäi kuldses geimis kohe kiirelt 0:3 kaotusseisu. Oli hiljem taga 2:5, 7:10 ja 8:13.

NB: Vabandame, et kuldse geimi esialgne kajastamine oli vale, sest CEV lehel näitas online`i valesti: vaata SIIT

Viies geim:

13:15. Eestlased võitsid viienda geimi! Tuleb kuldne geim!

13:14. Eestlased hoiavad nappi eduseisu!

11:13. Selver uuesti ees.

11:11. Ja viik on tõsiasi.

10:11. Vahe väheneb punktile.

7:10. Selver jõudnud kolme punktiga ette.

6:7. Eestlased hoiavad nappi eduseisu.

4:6. Selver ees.

4:4. Viik.

2:3. Selver ees. Terve mängu peale on eestlased üldpunktidega 100:96 juhtimas.

1:1. Selver saab esimese punkti, Lausanne viigistab.

Selver peab selle geimi iga hinna eest võitma, et kuldsesse geimi pääseda.

Neljas geim:

25:23. Neljas geim ikkagi Lausanne`ile.

24:23. Selver punkti kaugusel!

22:20. Vahe vaid kaks punkti.

21:18. Selver saab vahe kolmele punktile.

20:15. lLusanne liigub geimivõidu suunas.

18:12. Ka neljas geim kipub ära minema.

16:11. Lausanne`i edu püsib.

15:10. Kodumeeskond turvaliselt ees.

12:9. Selver on saanud juba viis punkti järjest.

24:21. Lausanne kasvatab edu.

22:21. Selver jõuab vaid punkti kaugusele!

22:18. Vahe taas neli punkti.

20:17. Lausanne ees.

18:16. Selver vähendab vahet.

17:14. Lausanne`ile.

16:12. Lausanne juba neljaga peal.

14:11. Kodumeeskonna eduseis püsib.

11:8. Lausanne pääseb kolme punktiga ette.

7:7. Viik.

3:2. Selveri algedu järel pääseb Lausanne ette.

11:12. Selveri eduseis.

10:10. Kodumeeskonnale neli punkti järjest.

Esimene geim:

19:25. Selver võitis avageimi. Eesti meister pääses 10:7, 19:15 juhtima, hoides kogu aeg stabiilset vahet. Geim kestis 23 minutit.-----

Paari võitja pääseb Challenge Cup´il veerandfinaali ehk kaheksa parema hulka.

Kui välja arvata Meelis Kivisilla põlv ning lätlase Andrejs Baburovsi õlg, siis meeskond on üldiselt hea tervise juures. Kivisilla põlvevalule tuleb lahendus tõenäoliselt suvel, kui on minek operatsioonile. Enne äralendu toimunud viimase trenni tegi Kivisild kaasa, kuid vältis hüppamist, et säästa põlve mänguks, kirjutab klubi koduleht.

Otseülekannet kohtumisest peaks nägema SIIT!