Esimese veerandaja järel oli seis Varese poolt vaadatuna 23:25. Kanguri arvel 5 ja Talts kontos 2 punkti. Vastastel oli pidurdamatus hoos Kreeka koondislane Antonis Fotsis, kelle arvel 13 punkti (kaugvisked 3/3).

Poolaeg Milanole 44:43. Tasavägine heitlus jäkus. Kanguri arvel ikka 5 ja Taltsi arvel 4 punkti. Fotsis saadi teisel veerandajal kinni, tema kontos nüüd 14 punkti.

Kolmandal veerandajal lubas Varese nimekatel vastastel visata vaid 4 punkti! Veerandaeg võideti 18:4 ja sellega otsustati ka kohtumise saatus. Lõppnumbrid 74:64. Kangur panustas võitu 6 punkti ja 3 lauapalli, Taltsile märgiti protokolli 6 punkti ja 6 lauapalli.

Lühikest videokokkuvõtet kohtumisest saad vaadata SIIT!

Eelinfo:

Varese asub 8 võiduga turniiritabelis 9. kohal, rahakas Milano klubi on 10 võiduga viies. Esimene omavaheline kohtumine oktoobri algul lõppes Varese 75:89 kaotusega.

Täna peaks Varese võiduvõimalused olema oluliselt paremad, kuna omatakse koduväljaku eelist ning Milano on viimasel ajal kehvalt mänginud. Itaalia liigas on nad kaotanud kolm kohtumist järjest.