Mängu käik: (Tartu Ülikool - Liepaja 34:22, 50:46, 65:67, 82:81)

IV VEERANDAEG (17:14)

Kohtumine lõppenud. Tartu tulemuslikum 22 punkti ja 8 lauapalliga Marek Doronin, Veideman lisas 18, Sokk 17 ja Allingu 15 punkti.

82:81 - Tanel Kurbase imeline lõpusekundivise kindlustas nii vajaliku võidu!

80:81 - Allingu vabaviskejoonel 1/2. Normaalaja lõpuni 32,4 sekundit. Tartu võttis aja maha

79:81 - Sokk tabas kolmese, normaalaja viimane minut algas

76:81 - Mayo harutab tartlaste kaitse täiesti lahti ning kerged kaks punkti Liepajale

76:79 - Liepaja mängijad tabavad kaugelt, nende 12 kolmene täna (23 üritust). Visnapuu võttis aja maha. Normaalaja lõpuni 3.12

76:76 - Veideman viis korraks tartlased uuesti juhtima

74:74 - Bailey viigistas taaskord mänguseisu

74:72 - Sokk sopsas mõlemad vabavisked, Mayo sai 4 vea

72:72 - Kurbas vabaviskejoonel 1/2

71:72 - Vastased korvi alt. Leppik tegi oma 5 vea, 9 minutiga ja 0 punkti...

65:67 - Allingu vabaviskejoonel 1/2

64:67 - Kurbas söötis oma korvi all palli lihtsalt vastasele ja teadagi mis järgnes. Selline prohmakas...

64:65 - Tartlased on jäänud kaotusseisu!!! Isegi kui kenasti alustavad, siis kipub ikka kinni kiiluma. Visnapuu võttis aja maha. Veerandaja lõpuni 1.23

64:62 - Vastaste keskmängijalt Baileylt kolmene. Vaid 2 minutit veerandaja lõpuni

64:59 - Kurbaselt täna teine tabamus mängust

62:59 - Mayo kerkis ka 18 punkti peale

62:56 - Doronini arvel nüüd 18 punkti, mõne päeva eest Ventspilsi kostitas samuti 18 punktiga

60:56 - Veideman ja Kurbas pakkusid väga ilusa kiirrünnakulahenduse, mis lõppes Kurbase pealtpanekuga. Viis minutit veerandaega mängitud

58:54 - Doronin vabaviskejoonelt 2/2

56:54 - Mayo läbiminekust. Üle 3 minuti kulunud

56:52 - Doronin kasvatab skoori taas korvi alt

54:52 - Mayolt kolmene. Allingul 4 viga

54:49 - Allingult veel punktid lisaks

52:49 - Kravtšenkolt kolmas kolmene tänases mängus

52:46 - Allingult punktid juurde ja temagi punktiarve nüüd kahekohaline (11)

Tartu alustas teist poolaega koosseisuga - Allingu, Kurbas, Sokk, Doronin, Veideman

II VEERANDAEG (16:24)

50:46 - Poolaeg lõppenud. Veideman visanud 14, Doronin ja Sokk 12 punkti.

50:43 - Sokk tabas samuti kaugelt. Algas poolaja viimane minut

47:43 - Liepaja meestelt järjekordne kolmene

47:40 - Veideman vabaviskejoonelt 2/2

45:40 - Sokk paneb sisse päris kõrge linnu, paari meetri pealt. Edu sulab kahjuks

43:35 - Allingu vastab samuti keskpositsioonilt

41:35 - Jowan Baileylt keskpositsioonivise

41:33 - Vastastel 2+1 rünnak. Veel 5 minutit poolaja lõpuni

41:30 - Martins Kravtšenko läbimineku järel võttis Indrek Visnapuu aja maha.

41:28 - Doroninil 2+1 rünnaku võimalus, vabavise läheb mööda. Pea 7 minutit poolaja lõpuni

39:25 - Sokult kolmene, kaugvisked tartlastel 3/4

36:24 - Timo Eichfuss avas tartlaste mänguskoori teisel veerandajal

I VEERANDAEG (34:22)

34:22 - Veerandaeg lõppenud. Veidemanil 12 ja Doroninil 10 punkti

34:20 - Hoogu sattunud Veidemanilt veel üks kolmene ja kaks tabavat vabaviset

29:17 - Veidemanilt kolmene. Doronin, Allingu ja Veideman toonud kolme peale 24 punkti

26:15 - Allingu korvi järel võttis vastaste peatreener Agris Galvanovskis aja maha. Veerandaja lõpuni 2.30

24:15 - Veideman ja Doronin kasvatasid skoori. Rünnak sujub tartlastel hetkel kenasti

20:13 - Doroninilt neli punkti lisaks, tema arvel juba 8 punkti

16:11 - Sokk tabas vabaviskejoonel kahest kaks

14:8 - Punktilisa Allingult, Doroninilt ja Veidemanilt. Mängitud 4.17

6:5 - Vastaste Josh Mayolt kaks resultatiivset rünnakut järjest. Esimeses omavahelises mängu oli ta 28 punktiga üleplatsimees

6:0 - Tanel Kurbas vabaviskejoonelt 1/2. Mängitud 1.15

5:0 - Sten Sokk sai käe valgeks

3:0 - Vallo Allingult kohe alustuseks 2+1 rünnak, sööt läks kirja Veidemanile

Tartu algrivistus - Sokk, Veideman, Kurbas, Doronin, Allingu

--------------------------

Eelinfo:

Tartu on kaotanud Balti liigas neli kohtumist järjest ning tabelis hoitakse võiduprotsendilt 8. kohta. Kui Tartul on kirjas 3, siis Liepajal 2 võitu.

Vaatamata sellele, et tänased vastased on Tartust tabelis tagapool, tasub oodata vihast võitlust. Võõrsil tartlased Liepajale kaotasid 93:104 (novembri algul).