Pärast veerandfinaalis Jelena Jankovici alistamist lootis Schiavone, et Kanepi ja Andrea Petkovic kurnavad ennast reedel toimuvaks poolfinaaliks korralikult ära. "Mõlemad on füüsiliselt tugevad, 10 korda tugevamad kui mina. Loodan, et nad mängivad kolm ja pool tundi."

Kanepi alistas Petkovici aga tunni ja 40 minutiga. Schiavonel kulus Jankovici vastu aga tervelt kolm tundi. "Lasen endale kindlasti massaži teha ning siin söön...lehma ära," naljatles Schiavone.

Kanepi ja 31-aastane 166-sentimeetrine Schiavone on varem kohtunud kuuel korral. Kahel korral on Kanepi peale jäänud. Moskva turniiril alistas Kanepi vastase numbritega 6-4, 5-7, 7-6(7).

Kohtumine algab reedel kohaliku peale kella 19. (Eesti aja järgi kell 9) toimuvat meeste mängu.