Kanepi lõi kohtumises tervelt 12 serviässa ning tegi 3 topeltviga. Petkovic sai kirja ühe ässa ja ühe topetlvea.

Poolfinaalis läheb Kanepi kokku Francesca Schiavonega (WTA 11.), kes täna varahommikul alistas Jelena Jankovici (WTA 14.) 5-7, 7-6(2), 6-3.

Schiavone ja Kanepi on varem kohtunud kuuel korral. Kahel korral on peale jäänud eestlanna. Viimati alistas Kanepi Itaalia tennisemängija Moskvas numbritega 6-4, 5-7, 7-6(7).

Videokokkuvõte:

Mängu käik:

II sett: Kanepi 7-6 Petkovic

Lõppmäng 9-7 (0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 8-7, 9-7)

6:6 - Kanepi läheb 30:15 juhtima, 40:15. Seisult 40:30 tuleb geimivõit.
5:6 - Petkovic saab 40:15 juhtima ning lõpetab geimi ässaga.
5:5 - Kaia läheb 30:0 juhtima, kuid teeb siis oma esimese topeltvea ja vastane tuleb järgi ning võtab 30:40 eduseisu. Kaia viigistab ning lööb järjekordse ässa. Petkovic võtab jällegi eduseisu ja viigistab seti.
5:4 - Kanepi võtab Petkovici servil 30:0 edu, kuid sakslanna viigistab ja läheb juhtima. Kaia võtab järgi, kuid Petkovic ei anna alla.
5:3 - Kanepi läheb kindlalt 40:15 juhtima ja lõpetab geimi ässaga.
4:3 - Petkovic läheb servil 40:15 juhtima ja võidab geimi.
4:2 - Kanepi lööb ässa ning läheb 40:30 juhtima, kuid Petkovic viigistab. Kaia lööb 7. ässa ja 8. ässa, kuid laseb ometi viigistada. Kaia lööb 9. ässa. ja 10. äss annab geimivõidu. Kaia lõi kokku viis ässa.
3:2 - Kaia võtab Petkovici servil 30:15 eduseisu, kuid laseb viigistada ja vastasel võita.
3:1 - Kanepi läheb 40:0 juhtima, Petkovic võtab kaks järgi, kuid ei enamat.
2:1 - Petkovic saab servil 40:0 ette ning võtab geimi puhtalt.
2:0 - Kanepi alustab ässaga ja läheb 40:0 juhtima. Võimas!
1:0 - Petkovic alustab servi ja jääb 0:30 kaotusseisu. Kaia läheb 40:15 ette. Käes!

I sett: Kanepi 6-1 Petkovic

6:1 - Tasavägine geim läheb seisuni 30:30, siis lööb Kaia ässa. Seisult 40:40 võtab Kaia setivõidu!
5:1 - Petkovic läheb 40:15 ette ning võidab oma esimese geimi.
5:0 - Kanepi läheb servil 40:15 juhtima ning võtab geimi kindlalt.
4:0 - Petkovic läheb 40:15 juhtima, kuid Kaia viigistab! Lõpp jälle Kaiale!
3:0 - Kaia laseb Petkovici 15:40 ette, kuid lööb siis teise ässa ning viigistab. Kaunis! Kanepi võtab geimi.
2:0 - Kanepi läheb 30:15 juhtima, siis 40:30, kuid Petkovic viigistab. Lõpp siiski Kaiale!
1:0 - Kanepi alustab serviga ning lõpetab geimi ässaga!

Kohtumise eel:
Kanepi alistas teises ringis ülekaalukalt venelanna Anastassia Pavljutšenkova 6-0, 6-3.

Kanepi kohtus Petkoviciga möödunud aastal Dubais ning võitis kohtumise 6-3, 3-6, 6-3.

Kohtumise võitja läheb poolfinaalis kokku Francesca Schiavonega (WTA 11.), kes täna varahommikul alistas Jelena Jankovici (WTA 14.) 5-7, 7-6(2), 6-3.