Tartlased kaotasid avapoolaja 28:34 ja lasid kolmanda veerandi alguses külalised juba enama kui 10 punktiga juhtima. Ventspils enam mängu käest ei andnudki. Marek Doronin tõi 18 ja Vallo Allingu 17 punkti. Tartlased ei saanud kuidagi hakkama Jahmar Youngi takistamisega, kellel lasti visata 27 punkti.

Tartu Ülikool - Ventspils (12:11, 28:34, 44:57, 75:82)
Mängu käik:
Neljas veerand:

75:82. Mäng on lõppenud. Allingu tabas eelviimasel sekundil kolmese.

72:80. Kurbas tabab kaugviske. 29 sekundit lõpuni.

69:80. Amiselt kahest vabaviskest üks. Vaid 1.02 veel mängida.

68:77. Allingu toob oma 14 punkti. Kaks viimast minutit jäänud.

63:73. Allingu ja Veideman toovad tartlased mängu tagasi. Kolm minutit mängida.

59:73. Taas +14 lätlastele.

59:69. Allingu tabab kahest vabaviskest ühe. Tartlaste vabavisked täna 15/25 (60%).

58:69. Leppik avab oma punktiarve, tabades kaugviske. 5.30 lõpuni.

54:66. Doroninilt mängu 17. punkt. 6.30 mängida.

52:66. Lätlased kasvatavad vahe taas 14-le punktile.

52:62. Saagelt tähtis kolmene. Seitse ja pool minutit lõpuni.

49:62. Sokk teeb mängu neljanda pallikaotuse, kokku on neid tartlastel täna juba 18.

Kolmas veerand:

44:57. Kolmas veerand on lõppenud.

43:57. Juba -14. Algab viimane minut.

43:55. Kaks ja pool minutit veerandi lõpuni.

43:50. Tartlastelt neli punkti järjest - Allingu ja Veideman tabasid.

39:50. Veideman ja Amis teevad skoori.

35:45. Allingult korv.

33:43. Kuus minutit veerandi lõpuni.

33:40. Sokk ja Doronin teevad skoori. Doronini arvel 13 silma, kuid juba ka neli viga.

Teine veerand:

28:34. Tartu kaotab avapoolaja kuue punktiga.

28:32. Tartlased võtavad Doronini ja Soku korvidest järele.

22:32. Poolteist minutit avapoolaja lõpuni. Abernethy on toonud siiani Ventspilsile 4 punkti.

21:28. Kurbas tabas kahest vabaviskest ühe, Veidamanilt kolmene. Enne seda olid tartlased seitse kaugviset mööda visanud...

17:28. Vahe käriseb. Lätlased on teinud 8:1 vahespurdi.

17:23. Neli ja pool minutit poolajavileni. Kumbki meeskond pole siiani tabanud ühtegi kaugviset, tartlaste kaheste protsent on kõigest 33 lätlaste 45% vastu.

16:20. Amis tabab vabavisked. Kuus minutit avapoolaja lõpuni.

14:20. Amis toob Tartule esimesed punktid, kui teisest veerandist on mängitud kolm minutit.

12:18. Tartu ikka teisel veerandil veel punktita.

12:16. Lätlased alustavad veerandit 5:0 vahespurdiga.

Esimene veerand:

12:11. Avaveerand punktiga Tartule.

12:11. Allingu tabab vabavisked, Amiselt kahene. Algab viimane minut.

8:8. Kolm minutit lõpuni. Doronin on toonud siiani 7 ja Allingu 1 punkti.

Seis püsib sama. Tartlased ei jõudnud 24 sekundiga viskele. Pool veerandajast mängitud.

6:6. Väga korvidevaene mäng.

5:4. Doronin toob neljanda punkti.

3:0. Doronini kahene ja Allingu vabavise viivad Tartu juhtima.

Tartu alustab viisikuga Veideman, Sokk, Kurbas, Doronin ja Allingu.

---

Tartul on siiani Balti liigas kogutud 3 võitu ja 7 kaotust, Ventspilsil on võrdselt viis võitu ja viis kaotust.

Delfi teeb tänasest mängust online ülekande.