129 punkti on rohkem kui ükski teine meeskond sel hooajal on visanud ning viite järjestikust võitu pole miamilased hooaja alguses kunagi varem saanud.

Heati nn. "superkolmik" tegi oma tavapärast tööd. Chris Bosh viskas 24 punkti (neist 20 juba esimesel poolajal), Dwayne Wade lisas 22 ning LeBron James koos Mario Chalmeri ja Norris Cole'iga said kirja 16 silma.

"Arvan, et oleme seal, kus peame olema. Siit on ainult paremaks minna," hoiatas Wade AP vahendusel järgmisi vastaseid.

Heati-Bobcatsi mängus tehti sotid selgeks juba esimese veerandajaga, mil kodupubliku toetust nautiv Heat haaras 18-punktilise eduseisu, neljandal veerandajal juhiti vahepeal lausa 46 punktiga.

"See oli õhtu, kus meil lihtsalt ei tulnud mitte miski välja," vabandas Bobcatsi pallur Corey Maggette.

Charlotte'i nii suur kaotus oli seda imelikum, et alles kolmapäeva õhtul sai Heat nende üle napi 96:95 võidu Wade'i viskest 2,9 sekundit enne lõpusignaali. Meenuta, kuidas see juhtus!