12. Gargula, 46. Genkov - 39. de Jong

Fulham - Odense BK 2:2 (1:1)
27. Dempsey, 31. Frei - 64. Andreassen, 90.+4. Fall

Sündmuste käik:

IMELINE! Odense viigistab kohtumise neljandal üleminutil!!! Sõnum jõuab kiirelt ka Krakowisse. Võite isegi ette kujutada, milline möll seal lahti läks. Tabeliseis seega selline: 1. Twente (13), 2. Wisla (9), 3. Fulham (7), 4. Odense (3). Wisla järgmine vastane selgub reedesel loosimisel. Loodetavasti kordab Pareiko saavutust neljapäeval ka Ragnar Klavan.

Vaata videost!

88. minut: Oleks staadionil Pareikot toetamas seltskond eestlasi, skandeeriksid nad praegu ilmselt "Me usume, me usume, me usume O-DE-NSE-SSE!" Kõik ei ole veel kadunud! Taanlased peavad ainult imet tegema.

81. minut: Twente mängija lööb nurgalöögi järel Pareiko kätt kogemata jalaga. Eesti koondislane on äärepealt enesevalitsust kaotamas, kuid kohtunik sekkub meeste kukepoksi õnneks õigeagselt.

76. minut: Wisla fännid teevad Pareiko väljalöögi eel põrgulärmi, trambivad jalgadega ning kolistavad toolidega. Väga võimas!

64. minut: Läheb-läheb! Odense lõi ühe värava tagasi! Autoriks Hans Henrik Andreasen.

46. minut: Wisla teine rünnak teisel poolajal toob värava. Pika söödu andis Genkovile kiirrünnakul jooksu peale Pareiko enda värava alt. Seis 2:1. Edasi see tulemus neid siiski veel ei viiks. Taanlased peaksid Londonis Fulhamile kaks väravat tagasi kõmmutama.

1. poolaeg läbi! Wisla lasi 39. minutil Twentel viigistada ning Fulham on kodus Odense vastu sõiduvees. Tabeliseis K-alagrupis näeks välja praegu selline: 1. Twente (13 punkti), 2. Fulham (7), 3. Wisla (6), 4. Odense (3).

39. minut: VALUS! Pareiko peab väravast välja võtma palli, mille lõi ta selja taha valusast käärlöögist Luuk de Jong. Tegemist oli karistuslöögi järgse olukorraga. Kahtlemata üks viimase aja ilusamaid väravaid. VAATA VIDEOT!

32. minut: Londonist tuleb halbu uudiseid. Fulham läks 27. minutil Clint Dempsey väravast juhtima. Neli minutit hiljem suurendas skoori 18-aastane Kerim Frei. Praegu läheks ühepunktilise paremusega Wisla ees play-off'i Fulham.

12. minut: Wisla läheb Poola koondislase Lukasz Gargula karistusala nurgast teele saadetud efektsest pommlöögist 1:0 juhtima! VAATA VIDEOT

4. minut: Wisla staadion mattub juba kodumeeskonna fännide tõrvikute poolt tekitatud suitsu sisse. Loodetavasti ei pea kohtunik mängu katkestama. Nii Wisla kui Twente on juba teinud esimesed ohtlikud rünnakud, Pareiko suutis 2. minutil otsajoone lähedal peatada Austria koondislase Marc Janko läbimineku.

--------
Eelinfo:

K-alagrupis kolmandal kohal paiknev Wisla peab tänase mängu kindlasti võitma ning lootma, et Fulham ei suuda kodus taanlaste Odenset võita.

Twente on endale juba edasipääsu kindlustanud. Wisla kaotab hetkel Fulhamile ühe punktiga.

Homme õhtul kohtub Ragnar Klavani koduklubi AZ Alkmaar koduväljakul Ukraina meeskonna Harkovi Metalistiga. Alkmaarile võib edasipääsuks piisata ka viigist.