Esmakordselt meisterujumise võistluste ajaloos, kus selgitatakse supermeistrid nelja ala 50 m + 100 m kompleksi tulemusel, läks esikoht jagamisele. Koefitsientidega punktitabeli põhjal said naistest võrdsed punktid Eve Virkkunen U-klubist ja külalisvõistleja Maria Zelentsova St.Peteburgi Dvinast -186,48 punktiga. Kolmanda koha supermeistrite arvestuses sai 193,34 punktiga moskvalanna Nonna Burova. Naisi osales supermeistri tiitli arvestuses kokku 25, neist 15 Eestist.

Meestest teenisid supermeistri medalid Aleksander Batištšev U-klubist ja külalisvõistlejad Venemaalt Konstantin Bublikov St. Peterburgi Neva Stars ning Andrey Solovjov Moskva MKMP-st. Supermeistri arvestuses ujus 37 meesujujat.

Seitsmendat aastat annab Eesti Vetelpäästeühing rändakarikad ka supermeistrite arvestuses vastava koha saanud ujujatele. Tänavu sai 7. koha eest karika Toomas Haggi ja naistest Eha Lilienthal, mõlemad U-klubist. Lilienthal tuli muide tegevsportlasena 38 korral Eesti meistriks.

Meisterujumise meistrivõistlustel oli lisaks Eesti ujujatele ujumissportlasi Soomest, Lätist ja Venemaalt, kokku 92 võistlejat.