Kahe kangema, seni võrdselt neli võitu kogunud esinduse vaheline vastasseis algab Turu tänava spordihoones pühapäeval kell 12.40.

Väljakuperemehed kasvatasid oma võitudejada teisel mängupäeval esmalt BC Minsk 2006 meeskonna arvelt, kes alistati pobleemideta 81:36 (poolaeg 46:26). Kõik viis vabaviset korvi läkitanud Kaspar Treier viskas Erkmaa KK parimana 13 punkti. Tom Kaldre lisas 12 punkti, viis vaheltlõiget ja neli resultatiivset söötu ning Marek Ruut 11 punkti.

Päeva teises matšis olid Erkmaa KK poisid 56:29 (poolaeg 45:17) üle BS Belgorodi eakaaslastest, kelle treeneripingil istub Venemaa superklubis Moskva CSKA palliva 22-aastase Venemaa koondislase Aleksei Švedi isa Viktor Šved.

Koduklubi edukamatena tõid Carlos Jürgens 13, Kaspar Erik Puusepp 12 ja Tom Kaldre 10 punkti. Vanema venna, Raplas profina leiba teeniva Sven Kaldre jälgedes sammuva Tomi arvele kanti ka seitse lauapalli. Mõlemas tänases kohtumises usaldasid Erkmaa KK treenerid Aivo Erkmaa ja Gert Prant platsile seni vähem mänguaega teeninud pallureid.

EYBL-i etapp on kahe päeva järel pälvinud samuti Tartu noortekorvpallist huvituvate pealtvaatajate tähelepanu. Nii käis näiteks reedeõhtust põnevamat kohtumist Erkmaa KK ja Valgevene meistermeeskonna BC Meshcheryakova vahel jälgimas tublisti üle saja pealtvaataja.

AJAKAVA JA TULEMUSED (EYBL-i U14 vanuseklassi I etapp 25.-27.11 Tartus)

pühapäev, 27.11

9.00 BC Tallinn - BC Runa/Yaskin S.A. (Moskva/Novgorod)
10.20 BS Belgorod - Sankt-Peterburg Frunzeskaja
11.40 Erkmaa KK - BS Liepaja
13.00 BC Minsk 2006 - BC Meshcheryakova (Minsk)
14.30 Turniiri lõpetamine

Turniiritabel: Erkmaa KK ja BS Liepaja 4 võitu (4 mängust), BC Meshcheryakova, BS Frunzeskaja ja BC Runa/Yashkin S.A. 2 (4), BC Tallinn ja BS Belgorod 1 (4), BC Minsk 2006 0 (4).