Võitjate parimana viskas Janar Soo 30 punkti, Rait-Rivo Laane lisas 26, Indrek Kajupank 16 ja Sven Kaldre 13 silma. TTÜ tulemuslikum oli 24 punktiga Kristjan Makke, Illimar Pilk lisas 23 punkti.

Esimese veerandaja kaotasid väljakuperemehed 15:18, poolajaks seisid tablool numbrd 35:36. Viimase veerandaja eel oli TTÜ end 68:56 ette rebinud, kuid normaalaja lõpuks oli seis jälle viigis 82:82.

Raplal oli võimalus sotid selgeks teha juba esimesel lisaajal, kui 52 sekundit enne lõppu oli seis 90:91 ning Rait-Riivo Laanel kasutada kaks vabaviset. Paraku tabas ta neist vaid esimese ning mängu saatus jäi järgmise viie minuti otsustada.

Rapla on nüüd kuuest mängust teeninud kaks võitu ning asub tabelis viiendal kohal. Seitsmest mängust kaks võitnud TTÜ on kuues.