Mängu käik: (Tartu Ülikool - Triumph 26:25, 45:41, 63:58, 85:84)

Suurte tõusude ja mõõnadega kulgenud avaveerandi võitis punktiga Tartu 26:25.

Tormilise lõpu teinud Tartu võitis poolaja 45:41! Lõpusekunditel lisasid punkte Rain Veideman ja Vallo Allingu. Tartlased lõpetasid poolaja 9:0 spurdiga.

Otsustava veerandaja eel tartlaste edu 63:58, ehkki vahepeal juhiti juba 9 punktiga.

Vastaste peatreener Valdemaras Chomicius saadeti platsilt ära kui lõpuni jäi umbes 6 minutit. Ründevea fikseerimisele tuliselt reageerinud Chomicius sai Aare Hallikolt tehnilise, mispeale peatreener selili platsile viskus. Antud käitumisele järgnes eemaldamine ja kohtunikega sõnasõtta astumine. Punkt-punkti mängus möödunud lõpuminutid andsid võidu Tartule, Bill Amis viskas võitjate poolel koguni 28 punkti.

-------------------------

Eelinfo:

Idanaabrid alistasid pühapäeval Saku Suurhallis BC Kalev/Cramo 73:69 ning teenisid liigas teise võidu.

Tartul on võimalus korrata möödunud vooru stsenaariumit, kui kodus alistati päev varem Kalev/Cramot võitnud KK Baltai. Kas Tartu suudab alistada Triumphi või lahkub Venemaa klubi Eestist kahe võiduga?