Janar Soo kaugviske järel võitis Rapla avaveerandi 19:16 ning Sven Kaldre kolmene viis meeskonna poolajale 40:37 eduseisus.

Teisel poolajal tasavägine mäng jätkus, viimasele veerandile mingi Tarva 51:49 eduseisus. Reinar Halliku kaugviske järel oli Tarvas 6 minutit enne lõppu kasvatanud eduseisu 9-punktiliseks. Neli minutit enne lõppu kaotas Rapla 60:63, kolm minutit hiljem 63:65.

Valmo Kriisa vabavisked 5 sekundit enne lõpusireeni kindlustasid Rakverele võidu.

Mängu parim oli Tarvase tsenter Caspars Cipruss, kes tabas väljakult 9st viskest 7 ning tõi 19 punkti ja rabas 15 lauapalli. Reinar Hallik ja Valmo Kriisa lisasid 11 punkti.

Rapla parim oli 18 punkti ja 6 sööduga Rait-Riivo Laane. Janar Soo ning Indrek Kajupank lisasid kumbki 10 punkti.