Mängu esimene poolaeg kuulus selgelt Tartule, poolajale mindi soliidses 37:24 eduseisus. Teine poolaeg näitas Rapla aga hoopis teist mängu ning Sven Kaldre pealpaneku järel olid külalised vähendanud kolmanda veerandi lõpuks kaotusseisu seitsmele.

Veel 2 minutit enne lõppu oli Rapla Janar Soo vabavisete järel vaid 2-punktilises kaotusseisus. Meistriliiga esimese suurema üllatuseni siiski ei jõutud.

Tartu parimana tõi Rain Veideman 16 punkti, 5 söötu ning 5 lauapalli. Sten-Timmu Sokk lisas 14, Kristo Saage 13 ning Bill Amis 11 punkti.

Rapla parim oli kuni 20-aastaste koondises mehetegusid teinud Janar Soo, kelle arvele kogunes 14 punkti. Teine U20 koondislane Sven Kaldre lisas 12 ning Indrek Kajupank 11 punkti ja 10 lauapalli.