Mõlemad mängijad tegid kokku kuus topeltviga, Kanepi lõi neli, Wozniacki kolm serviässa. Kanepi esimese servi õnnestumisprotsent oli 55, maailma esireketil 64%. Matš kestis kokku kaks tundi ja 23 minutit.

Endiseid maailma esireketeid on Kanepi võitnud ennegi, kuid varem pole ta alistanud valitsevat esinumbrit. Wozniacki näol oli tegemist neljanda esikümne mängijaga, kes eestlannale kaotanud. Varem on Kanepi alistanud Samantha Stosuri, Jelena Jankovici ja Anna Tšakvetadze.

Kanepi veerandfinaali vastane selgub paarist Agnieszka Radwanska (WTA 13.) - Jelena Jankovic (WTA 12.).

Mängu käik:

III sett:

Kanepi - Wozniacki 6:4

Kanepi vormistab kolmanda matšpalli võiduks!.

Kanepi võidab enda servigeimi ülikindlalt. Kanepi juhib 5:4

Kanepi murrab tasavägise mänguga vastase pallingu. Seis viigis 4:4

Kanepi võidab enda servigeimi. Kanepi taga 3:4

Mõlemad kutsuvad treeneri teist korda väljakule.Tundub, et paremat nõu sai Wozniacki. Kanepi taga 2:4

Geim on peaaegu käest libisemas, kuid Kanepi paneb õnneks oma paremuse maksma. Kanepi taga 2:3

Kanepi ei anna alla ja võidab Wozniacki pallingu kuivalt. Kanepi taga 1:3

Kanepi ei saa enda servigeimis punktigi kätte. Kanepi taga 0:3

Kanepil on kasutada kaks murdepalli, kuid geimivõidu saab ikkagi Wozniacki. Kanepi taga 0:2

Kanepi kaotab kohe alguses oma servigeimi. Kanepi taga 0:1

II sett:

Kanepi - Wozniacki 1:6

Wozniacki võidab teise seti 6:1

Kanepi läheb geimi 40:15 juhtima, kuid laseb selle siiski käest. Kanepi taga 1:5

Taaskord ei suuda Kanepi murdepalli geimivõiduks vormistada. Kanepi taga 1:4

Kanepi kutsub väljakule treener Silver Karjuse ja võidab seejärel oma servigeimi. Kanepi taga 1:3

Kanepi murrab vastase pallingu. Kanepi juhib 6:5

Wozniacki on Kanepiga hädas ning kutsub treeneri väljakule nõu andma. Kanepile kulub aga väike puhkus marjaks ära ja ta võidab oma servigeimi kuivalt! Seis viigis 5:5

Wozniacki võidab enda servigeimi. Kanepi taga 4:5

Kanepi jääb 0:30 taha kuid viigistab ja läheb juhtima 40:30 ja paneb ka pärast 40:40-t oma paremuse maksma. Seis viigis 4:4

Wozniacki maksab eelmise geimi eest valusalt kätte. Kanepi taga 3:4

Wozniacki ei jõua Kanepi pallidele järele. Seis viigis 3:3

Taanlanna teeb kaks topeltviga. Kanepi murrab omakorda Wozniacki servigeimi ja on tagasi mängus. Kanepi taga 2:3

Wozniacki murrab Kanepi pallingu. Kanepi taga 1:3

Kanepi läheb juhtima 15:0, kuid enamaks tal selles geimis jaksu pole. Kanepi taga 1:2

Kanepi alustab enda servigeimi ässaga! Taanlannale loovutab ta vaid ühe punkti. Seis viigis 1:1

Wozniacki läheb oma servigeimi 40:0 juhtima, kuid Kanepi saab siiski kaks punkti kätte. Kanepi taga 0:1

Kohtumist näitab otseülekandes ka Eurosport.

Taanlanna Wozniacki on Kanepiga kohtunud kahel korral ning mõlemal korral peale jäänud. Viimati oldi vastamisi 2009. aastal Indian Wellesi turniiril, kus Kanepi kaotas 3:6, 6:3, 3:6.