19.05.2003, 11:58
Kardispordi meistrivõistluste avaetapi tulemused
FOTO:
Nädalavahetusel sõideti Hiiumaal Käina kardirajal Eesti meistrivõistluste avaetapp "Autori Cup". Eesti paremiku kõrval osalesid külalisvõistlejad Soomest ja Lätist.
Võistlustulle asuti viies võistlusklassis: Cadett, Micro, Raket, Rotax Junior ja Rotax Max.
Cadetis võitis veenvalt eelmise aasta Micro-kogemustega Hans Villemi, teisena lõpetas tublit sõitu teinud Tristan Viidas ning kolmandana napilt Fred Joonas Alliksaare ees Siim Jakob Suits.
Micros edestas Valdur Komp ägedas duellis Karl Oscar Liivi, kolmandaks tuli kindla sõiduga Kevin Korjus.
Raketis viis võidukarika Lätti Dainis Safonovs, teiseks tõusis ebaõnnestunud stardi järel Kert Vellama ning kolmandana lõpetas Mihkel Selberg.
Rotax Junioris näitas taset Ranno Kallas sõites päeva absoluutselt kiireima aja. Jegor Popov sai stabiilse sõiduga teise ja Kenneth Hildebrand kolmanda koha.
Rotax Maxis võitis napilt aga kindlalt Hanno Rajamets. Teise koha sai samuti kiiret sõitu teinud Konstantin Gordijenko. Võitlusliku sõiduga tõusis kolmandaks viimaselt kohalt startinud Raivo Tamm.
Võistkondlikult võitis Vihur Team T.T. Racing Teami ja Energy Racing Clubi ees.
Eesti meistrivõistluste 2. etapp sõidetakse kahe nädala pärast Raplas.
Eesti meistrivõistluste 1. etapp “AUTORI CUP” | |||
16-17.05.2003 Käina kardirajal | |||
Lõpptulemused | |||
CADETT | |||
KOHT | SÕITJA | KLUBI | RINGE |
1 | Hans Villemi | G.P. Karting | 13 |
2 | Tristan Viidas | Vihur Team | 13 |
3 | Siim Jakob Suits | Energy Racing Club | 13 |
4 | Fred Joonas Alliksaar | T.T. Racing Team | 13 |
5 | Harli Õun | Vihur Team | 13 |
6 | Janis Kreituzis (LV) | G.P. Karting | 13 |
7 | Karl Saare | G.P. Karting | 13 |
8 | Sten Suigusaar | Paide Kart | 11 |
MICRO | |||
koht | võistleja | klubi | ringid |
1 | Valdur Komp | Paide Kart | 13 |
2 | Karl Oscar Liiv | T.T. Racing Team | 13 |
3 | Kevin Korjus | T.T. Racing Team | 13 |
4 | Conrad Hildebrand | Vihur Team | 13 |
5 | Morten Nõmme | Speed Sport | 13 |
6 | Konstantins Calko (LV) | Läti | 13 |
7 | Kenneth Pohl | Subaru Rally Team | 13 |
8 | Renars Ekis (LV) | Läti | 13 |
9 | Martinš Steinerts (LV) | Steinerts & Grava JSK | 13 |
10 | Rain Laupa | G.P. Karting | 13 |
11 | Enri Sildveer | G.P. Karting | 13 |
12 | Mark Ubaleht | Paide Kart | 12 |
13 | Kauro Padar | G.P. Karting | 2 |
RAKET | |||
koht | võistleja | klubi | ringid |
1 | Dainis Safonovs (LV) | Steinerts & Grava JSK | 22 |
2 | Kert Vellama | Paide Kart | 22 |
3 | Mihkel Selberg | Mach 1 Eesti | 22 |
4 | Johannes Moor | T.T. Racing Team | 22 |
5 | Markus Raud | T.T. Racing Team | 22 |
6 | Kristjan Penjam | Energy Racing Club | 22 |
7 | Kristjans Audze (LV) | T.T. Racing Team | 22 |
8 | Krišjanis Grava (LV) | Steinerts & Grava JSK | 22 |
9 | Haralds Garkaklis (LV) | 333 | 22 |
10 | Arturs Vasilevskis (LV) | Läti | 21 |
11 | Topi Stenius (FIN) | PP Racing | 12 |
12 | Rihards Erinš (LV) | G.P. Karting | 12 |
ROTAX JUNIOR | |||
koht | võistleja | klubi | ringid |
1 | Ranno Kallas | Vihur Team | 22 |
2 | Jegor Popov | Energy Racing Club | 22 |
3 | Kenneth Hildebrand | Vihur Team | 22 |
4 | Anton Pankratov | T.T. Racing Team | 22 |
5 | Andrejs Vainutis (LV) | KSC | 22 |
6 | Henrijs Grube (LV) | KSC | 22 |
7 | Henrik Pakosta | Energy Racing Club | 22 |
8 | Karl Hans Õunpuu | T.T. Racing Team | 22 |
9 | Toms Bobrovskis (LV) | KSC | 22 |
10 | Dmitri Janis | G.P. Karting | 17 |
11 | Meelis Hirbaum | Paide Kart | 9 |
ROTAX MAX | |||
koht | võistleja | klubi | ringid |
1 | Hanno Rajamets | Vihur Team | 22 |
2 | Konstantin Gordijenko | Energy Racing Club | 22 |
3 | Raivo Tamm | T.T. Racing Team | 22 |
4 | Meelis Laido | Vihur Team | 22 |
5 | Andre Hildebrand | Vihur Team | 22 |
6 | Toomas Kirss | T.T. Racing Team | 22 |
7 | Meelik Saviste | T.T. Racing Team | 22 |
8 | Urmas Koppel | T.T. Racing Team | 22 |
9 | Egons Lapinš (LV) | Läti | 22 |
10 | Aleksander Ottokar | Energy Racing Club | 22 |
11 | Kristo Ebras | T.T. Racing Team | 22 |
12 | Keijo Kaasik | Vihur Team | 21 |
13 | Janis Grava (LV) | Läti | 13 |
14 | Silver Laido | Vihur Team | 2 |