Teise koha saavutas Margus Heintalu ajaga 9:37.21 ja kolmanda Raimo Kivioja ajaga 9:48.13.

Veest väljus esimesena Margus Tamm, läbides 3,8km pisut enam kui ühe tunniga (1:00.23). Rattarajal kulus võitjal 180km läbimiseks 4:37.57 ja maratoni jooksis ta tulemusega 3:41.26.

Teisena lõpetanud Margus Heintalu väljus veest teisena ja sõitis rattaga oma elu esimesel täispikal triatlonil algul ettevaatlikult, lõpetades ajaga 5:14.50 ning saabus jooksu vahetusalasse viiendana. Kuid jooksurajal pidevalt tempot tõstes hakkas ta oma positsiooni parandama ning läbis maratonidistantsi ajaga 3:16.07, suutes jooksurajal mööduda nii kolmanda koha võitnud Raimo Kiviojast, neljandana lõpetanud Mait Kuusikust kui viiendana lõpetanud Läti sportlasest Aivars Uzolsist.

Naiste võistluses konkurentsi polnud, võitis soomlanna Greta Malkki tagajärjega 11:31.44. Kokku lõpetas Eesti täispika triatloni 34 võistlejat.

Lisaks individuaalvõistlejatele olid stardis ka teatevõistkonnad. Kõige kiiremini läbis Ironman distantsi võistkond "Eesti meistrid" koosseisus Lauri Käi, Marko Albert, Martin Mooses, kes said lõpuajaks 8:21.38.