Kohtumise avaseti võitja selgus kiires lõppmängus. Kanepil oli kasutada kolm settpalli, mida eestlanna realiseerida ei suutnud. Schiavonele piisas ühest settpallist, et võita kiire lõppmäng 9:7.

Teises setis oli Schiavone ülekaal juba ilmne. Itaallanna võitis selle 6:1 ja kogu kohtumise 2:0.

Kaia Kanepi - Francesca Schiavone 6:7 (7:9), 1:6

2. sett:

1:6 Schiavone murrab Kanepi pallingu, võidab seti ja kogu kohtumise.

1:5 Seisult 30:30 geimi kaks viimast punkti Schiavonele.

1:4 Kanepi jääb oma servil 15:40 taha, võidab siis ühe punkti, ent kaotab lõpuks geimi.

1:3 Seis 40:40 vaheldub kaks korda, geim lõpuks Schiavonele.

1:2 Kanepi võidab enda servigeimi nulliga.

0:2 Schiavone loovutab Kanepile ainult ühe punkti.

0:1 Kanepi jääb oma servigeimil 30:40 taha ja kaotabki selle.

1. sett:

6:7 Seisult 3:3 pääseb Kanepi ette 5:3 ja 6:4. Oma servil ei suuda eestlanna aga settpalli realiseerida ning itaallanna viigistab. Ka kolmas settpall, seekord seisul 7:6, ei too eestlannale edu. Schiavone ei jäta aga oma võimalust kasutamata, võidab kiire lõppmängu 9:7 ja esimese seti 7:6.

6:6 Kanepi annab itaallannale ära vaid ühe punkti. Ees on ootamas kiire lõppmäng.

5:6 Seisult 30:30 võtab Schiavone geimi kaks viimast punkti.

5:5 Kanepi alustab servi topeltveaga, võidab aga seejärel kõik ülejäänud punktid.

4:5 Kanepi 30:0 edu muutub 30:40 kaotusseisuks. Eestlanna viigistab veel kahel korral, ent geimi kätte ei saa.

4:4 Kanepi jääb 0:30 ja 15:40 taha ning kaotabki oma servigeimi.

4:3 Kanepi võitleb 30:40 kaotusseisust endale välja murdepalli, mille ka realiseerib!

3:3 Kanepi võidab enda servigeimi samuti "kuivalt".

2:3 Schiavone ei anna Kanepile punktigi.

2:2 Kanepi jääb oma servigeimis 0:30 kaotusseisu, võidab aga ülejäänud punktid. Geimi lõpetab ta serviässaga.

1:2 Seisul 15:15 järgmised punktid Schiavonele.

1:1 Kanepi läheb juhtima 40:0. Itaallanna saab kaks järgmist punkti, geim lõpuks eestlannale.

0:1 Schiavone loovutab enda servigeimil Kanepile ühe punkti.

Enne mängu:

Mäng toimub esimese väljaku II mänguna. Esimene kohtumine algab kell 13.30. Delfi toob mängu sündmused lugejateni operatiivselt.

Schiavone jõudis sel aastal Prantsuse lahtistel finaali, kuid kaotas hiinlanna Na Li'le.

Kanepi ja Schiavone on omavahel varasemalt kohtunud neljal korral, viimati eelmisel aastal Tokyos, kus Kaia kaotas ülimalt tasavägise matši järel 7-5, 4-6, 7-5.

Turniiri auhinnafondiks on 618 000 dollarit, millest võitja teenib 103 000 dollarit.