Juba eile võistlust tugevalt alustanud ning tänastes vaiksema tuule tingimustes saadud 7. ja 18. sõidutulemusega oma üldkohta veelgi parandanud Ingrid Puusta (Noblessneri Jahtklubi) on RS:X klassis purjetava 36 naise konkurentsis tõusnud väga heale 10. positsioonile. Liidriks on rebinud Mayaan Davidovich Iisraelist.

Avapäeval naiste 470 klassis tagasihoidlikult startinud, kuid täna 11. ja 9. koha vääriliselt seilanud naiskond Marjaliisa Umb – Elise Umb (Purjespordiselts Maru) paikneb 27 tiimi seas 12. positsioonil. Kõrgeima asetuse on hetkel võtnud Brasiilia paatkond Fernanda Oliveira ja Ana Luiza Barbachan.

Lauri Väinsalu (Rein Ottosoni Purjespordikool) teenis Finn klassis juurde 30. ja 15. sõidukoha, mis annavad talle hetkeseisuga 66 mehe konkurentsis 27. asetuse. Liidripositsiooni hoiab Suurbritannia purjetaja Edward Wright.

Ka Laser Radialil võistlev Anne-Mari Luik (ROPK) on täna saadud 9. ja 47. finišikoha alusel oma positsiooni parandanud ning hoiab hetkel 59 naise seas 34. asetust. Esikohale on tõusnud leedulanna Gintare Scheidt.

49er klassis on Tõnis Haavel ja Lenart Kivistik (Noblessneri JK) lisandunud 21., 26. ja 17. tulemusega hoidmas kokkuvõttes 39 meeskonna hulgas 28. kohta. Juhivad britid Stevie Morrison ning Ben Rhodes.