Ateena Panathinaikos mängis eile üle FC Barcelona 75:71, kuigi avapoolajal oldi juba 16-punktilises kaotusseisus. Kolmanda veerandi alguses tegi Panathinaikos 11:0 vahespurdi ja tuli mängu tagasi. Neljandal veerandil domineerisid mängu juba kreeklased. Võitjate parim oli Romain Sato 18 punktiga.

Tasavägine oli mäng ka Caja Laborali ja Tel Avivi Maccabi vahel.
Lõpuminutitel sai Maccabi tähtsa  83:81 võidu ja viigistas seeria. Sofoklis Schortsanitis oli võitjate parim 22 punktiga.

Siena Montepaschi, kes kaotas veerandfinaali avakohtumise koguni 48 punktiga, võitis eile Pireuse Olympiakost 82:65. Malik
Hairston tõi võitjate kontosse 19 punkti ja 11 lauapalli.

Valencia Power Electronics oli Hispaania klubide duellis parem Madridi Realist 81:75. Omar Cook viskas Valencia poolel 20 punkti.

Kolme võiduni mängitavate veerandfinaalide kolmas kohtumine on kavas järgmisel teisipäeval.