Tartlased haarasid kohe avaminutitest initsiatiivi, minnes kiirelt juhtima 17:0. Poolajaks kasvatas Erkmaa KK oma edunumbriteks 46:11 ja viimasele neljandale mänguveerandile mindi vastu seisul 64:20.

Hugo Erkmaa viskas ühtlaselt tegutsenud võitjate kasuks 20, Markus Andreas Auling 13 ning Jürgen Sven Rahuoja ja Kaspar Treier võrdselt 10 punkti. Punktiarve avasid finaalmängus kõik meeskonnaliikmed.

Hommikupoolses viimases alagrupimängus käis tartlaste jaks märksa tõsisemas vastasseisus üle RSK sPORTKUNDA meeskonnast 59:39 (poolaeg 32:17). Hugo Erkmaa kogus isiklikku kontosse parimana 28 punkti.

Kundalased saavutasid kokkuvõttes hinnatava kolmanda koha, pöörates põneva pronksimängu Salva Tartu/Rock kasvandikega kümnepunktilisest kaotusseisust mõned minutid enne lõppu 55:48 võiduks. Aqva Cupi viies positsioon jäi korraldajate BC Tarvas/Rakvere SK päralt, neile järgnesid Peterburi NAB, KK Paulus ja Tapiola Honka.

Erkmaa KK rivistuses mängisid turniiril võistkonna parimaks tunnistatud Aaro Silla, Stefan Aria, Keven Koppel, Hugo Erkmaa, Kristen Loid, Andre Lauk, Markus Andreas Auling, Kaspar Treier, Jürgen Sven Rahuoja ja Kristo Arestov.