Juba teisel veerandil 20 punktiga juhtima pääsenud Kalevi resultatiivseim oli Michael Dunigan 17 punkti ja 11 lauapalliga.

Mängu käik:
Norrköping Dolphins - Kalev/Cramo 65:85 (15:27, 28:45, 50:65)

Neljas veerand:

65:85. Kalev võitis 20 punktiga.

61:85. Kalevi skoori teevad vahetusmehed Rannula, Saks, Kitsing. Algab viimane minut.

56:78. Mängida 2.50.

52:74. Leedulane Tomas Gaidamavicius toob rootslaste esimesed punktid sel veerandil.

50:74. Duniganilt veel kaks punkti. Rootslased ei ole viie minutiga veel punktiskoori avanud.

50:72. Duniganilt viieteistkümnes punkt. Neli minutit mängitud.

50:70. Rootslased ei saa kolm minutit ühtegi punkti! Dolphinsi mehed on kaugviskeid üritanud juba 23 korda ja tabanud neist vaid kolm (13%).

50:68. Dorbekult kolmas kaugvise.

Kolmas veerand:

50:65. Veerandaeg on lõppenud. Dunigan on Kalevi resultatiivseim 14 punkti ja 8 lauapalliga.

45:61. Kaks minutit lõpuni.

41:61. Veel üks kolmene - seekord Dorbekilt. Kalevi kaugvisked 50% (8/16), rootslastel vaid 16% (3/18).

39:58. Arbetilt tabav kaugvise. 4.33 mängida.

35:55. Sokult kolmene. Kalevilt ilus vahespurt ja vahe 20 punkti. Neli minutit mängitud.

35:52. Keerleselt viis punkti järjest.

32:45. Kalev ei saa poolteist minutit ühtegi punkti. Aivar Kuusmaa võtab mõtlemisaja.

Teine veerand:

28:45. Avapoolaeg 17 punktiga Kalevile.

28:45. Rootslased on teinud 9:3 vahespurdi.

25:45. Algab viimane minut.

23:44. Kalev võtab mõtlemisaja. 3.16 mängida.

21:44. Vahe 23 punkti!

19:39. Avapoolaega 4.11 mängida.

17:37. Dunigani korvi järel on vahe juba 20 punkti! Kuus minutit mängida.

17:33. Rootslaste visked ei lähe. Dolphinsilt kolme minutiga vaid kaks punkti.

15:29. Sokult kaks punkti.

Esimene veerand:

15:27. Avaveerand kaheteistkümne punktiga Kalevile. Kui rootslaste kahepunktivisete tabavus on kõigest 26%, siis kalevlastel 75%.

13:25. Keerles tabab kaks vabaviset.

11:23. Rootslased saavad kaks korvi järjest.

7:23. Vahe juba 16 punkti!

7:20. Arbetilt seitsmes punkt. 3.30 mängida.

5:18. Kalevilt juba 10:0 vahespurt.

5:14. Kalevilt väga hea algus. Visked mängust üheksast kuus (sh kolmesed 2/3).

5:8. Rootslased vähendavad vahet. Kaks ja pool minutit mängitud.

3:8. Dorbek tabab kaugviske.

0:5. Tamme ja Arbeti korvid viivad kalevlased viie punktiga juhtima.

Kalev alustab viisikuga Dorbek, Tamm, Arbet, Keerles, Dunigan.

-----------------------

Kalevi rivistusse kuulub jätkuvalt ka Michael Dunigan, kellega pole siduvat lepingut siiski sõlmitud. "Läbirääkimised tema agendiga alles kestavad," sõnas klubi mänedžer Kaarel Sibul Delfile.

Kalev/Cramo hoiab liigatabelis võiduprotsendilt alles kaheksandat kohta, seitsmest Balti liiga mängust on võidetud kolm. Dolphins, kes alistas hooaja algul koduväljakul Tartu Ülikool/Rocki (lisaajal 97:88) on võiduprotsendilt kuues meeskond, seitsmest mängust ilutseb neil tabelis neli võitu.