Väljakuperemehed šveitslased asusid E-alagrupi kohtumist 18. minutil Alexander Frei tabamusest juhtima. Külalistele tõid võidu Bastian Schweinsteigeri tabamused 56. ja 89. minutil. Teises sama alagrupi mängus oli AS Roma kodus 2:1 parem Clujist.

Vaata Basel-Bayern mängu kokkuvõtet:

Vooru avamäng toimus Moskvas, kus kohalik Spartak purustas Ari kahe värava abil 3:0 Slovakkia klubi Žilina. Veel sai Chelsea tänu John Terry ja Nicolas Anelka avapoolaja tabamustele Londonis 2:0 jagu Marseille Olympique'ist.

Madridi Real alistas G-alagrupis Angel Di Maria 81. minuti väravast võõrsil 1:0 Auxerre'i. Amsterdami Ajax ja Milan tegid Hollandis 1:1 viigi.

H-alagrupis kuulusid võidud külalistele. Londoni Arsenal alistas 3:1 Belgradi Partizani ja Donetski Šahtar 3:0 Braga Sportingu.

82. Sebastien Squillaci - 1:3
Eemaldamine: 57. Marko Jovanovic (Partizan)
Realiseerimata penalti: 57. Aršavin

Braga - Donetski Šahtar 0:2
56. Luiz Adriano - 0:1
72. Luiz Adriano - 0:2

Enne mänge:

Teise vooru ühes kesksemas mängus lähevad vastamisi Inglismaa ja Prantsusmaa meistrid Chelsea ja Marseille Olympique.

"Viik oleks meile Londonis hea tulemus," tunnistas prantslaste juhendaja Didier Deschamps. "Kõige hullem on, kui me jääme aga viigipunkti võitmiseks kaitsesse istuma. Peame kindlasti ka ise ründama ja olukordi looma."

Marseille kaotas avavoorus kodus üllatuslikult Moskva Spartakile. Chelseal on turniiritabelis kolm võidupunkti, mis teeniti võõrsil Slovakkia meistri MŠK Žilina vastu.