Finaalis kohtusid oodatud vastasseisus Šarunas Marciulionise korvpalliakadeemia Vilniusest ja võõrustajate Erkmaa korvpallikool. Leedulased ei andnud kogu turniiri vältel ühelegi konkurendile hõlpu ning suutsid ka otsustava matši enda kasuks pöörata numbritega 72:59.

Enne otsustavat neljandat veerandaega juhtis Marciulionis BA 59:49, avapoolaja võitsid leedulased 34:26. Mäng algas aga väljakuperemeeste dikteerimisel, kes pääsesid avaveerandil kiiresti 14:4 juhtima. Teisel veerandajal mäng tasakaalustus.

Tasavägise pronksimatši kallutas enda kasuks RSK sPORTKUNDA, kes oli BS Riga meeskonnast parem 42:37.

Viienda koha hõivas Panevežyse TM Komanda, kuuenda Ridzene-Barons Riga, seitsmenda Peterburi Komeet ja kaheksanda Ventspils Spars.

Hommikupoolsetes viimastes 9.-12. koha mängudes said võidu kirja Moskva Timirjazevskaja spordikool ja Pärnu KK Paulus. Esimene oli 72:29 parem Erkmaa KK II võistkonnast ja teine alistas 61:45 KK Viimsi. Moskvalased platseerusid üheksandaks, KK Paulus kümnendaks, Erkmaa KK II oli 11. ja KK Viimsi 12.

Võistkondade parimateks mängijateks tunnistati Ignas Repcys (Š. Marciulionis BA), Tom Kaldre (Erkmaa KK), Sten Pobbul (RSK sPORTKUNDA), Kriss Jansons (BS Riga), Džiugas Pelaitis (Panevežys TM Komanda), Karlis Ožolins (Ridzene-Barons Riga), Maksim Teslenko (Sankt-Peterburg Komeet), Rudolfs Kohs (Ventspils Spars), Slava Kostikov (Moskva Timirjazevskaja), Vladislav Poljak (Pärnu KK Paulus), Aaro Silla (Erkmaa KK II) ja Henri Sten Vainola (KK Viimsi).