1 Tim Howard, 6 Steve Cherundolo, 15 Jay DeMerit, 12 Jonathan Bornstein, 3 Carlos Bocanegra, 10 Landon Donovan, 4 Michael Bradley, 13 Ricardo Clark, 8 Clint Dempsey, 17 Jozy Altidore, 20 Robbie Findley.

Ghana:

22 Richard Kingson, 4 John Pantsil, 8 Jonathan Mensah, 5 John Mensah, 2 Hans Sarpei, 6 Anthony Annan, 7 Samuel Inkoom, 23 Kevin-Prince Boateng, 13 Dede Ayew, 21 Kwadwo Asamoah, 3 Asamoah Gyan.

Väljakukohtunik on Viktor Kassai (Ungari), sooja on 14 kraadi.

Esimene poolaeg:

Esimesed minutid olid pigem kontrollivad, kuni 5. minutil tuli Boateng takistamatult peaaegu USA 16-kasti jooneni ja lõi ette posti kõrvale seisuks 1:0! Howard oleks võinud ärksam olla.

NB! Tribüünil istuvad sõbralikult kõrvuti USA ekspresident Bill Clinton ja rokistaar Mick Jagger.

7. minut: Clark saab kollase kaardi.

Pärast skoori avamist jätkab Ghana vaikset surumist, USA mehed veel toibuvad.

17. minut: Chreundolo tõmbab robustselt maha Ayew ja saab ka kollase. Trahvilöögi lajatab Gyan - Howard tõrjub.

22. minut: siiani parim moment USA-l: Bradley annab trahvikasti vasakult äärelt värava ette tugeva söötu, aga Kingson napsab selle enne Findleyt.

Ghana tegemised on endiselt pisut ohtlikumad kui USA-l.

31. minut: USA teeb esimese vahetuse, Maurice Edu tõmbab kindad kätte ja tormab mängu, Clark kutsutakse pingile.

35. minut: supervõimalus USA-l, pärast Ghana meeste eksimust pääseb Findley karistusalas pisut paremalt poolelt löögile, Kingson tõrjub jalaga!

37. minut: nagu peegelpilt väljaku teises otsas - seekord pääseb lööma Asamoah ja Howard saab jala ette.

Ja mängijad ei jaga endiselt "matsu", et see Jabulani põrkab kõrgele ja lendab kaugele nagu kümnekilone lutsukivi.

Enne vaheaeg USA üritas küll midagi luua, aga ei midagi ohtlikku.

Vaheajaks juhib Ghana 1:0.

Teine poolaeg:

USA-lt veel üks vahetus - Findley välja ja Benny Feilhaber sisse.

47. minut: äsja mängu tulnud Feilhaberil megavõimalus seis viigistada, aga Kingson on tasemel ja tõrjub.

USA jätkab survestamist, aga ei tule seda viimast täpset söötu või lööki.

57. minut: DeMerit hoidis ära Ghana teise värava, saades varba ette Ayew söödule, tema selja taga ootas tühja värava ees Gyan.

61. minut: Dempsey spurdib vastase kasti, suudab palli endale napilt enne Jonathan Mensah'it ette mängida, kuni ta maha niidetakse, USA-le penalti, Mensah'ile kollane kaart.

62. minut: Donovan asub lööma ja saadab palli postipõrkega väravasse - 1:1!

68. minut: Bocanegrale kollane.

68. minut: Kingson jõuab ülinapilt oma pika jalaga pallini enne Altidore'i ja likvideerib ohu.

Boateng lonkab üsna kõvasti.

76. minut: Bradley mängitakse ilusasti 16-kasti läbi, aga peatreeneri poeg kiirustab kohe palju ja lööb kohe, Kingson püüab. Ruumi minna oli küll ja veel.

78. minut: lombakaks muutunud Boateng võetaksegi välja, Stephen Appiah sisse.

80. minut: Altidore maadleb John Mensah'iga ja lööb juba murul olles - posti kõrvalt mööda.

Ameeriklased on värskemad ja üritavad rohkem.

Lõpuminuteid veeretatakse rahulikumalt, arusaadavalt ei taha keegi riskida.

Ghana oli natuke aktiivsem, kuid pelgalt selle eest väravaid anta.

Normaalaeg lõppes 1:1 ja tuleb lisaaeg.

Lisaaeg:

USA-lt viimane vahetus - Altidore pingile, Hercules Gomez platsile tähtsaid asju ajama.

5. minut: Bocanegra jääb Gyani vastu aeglaseks ja Ghana ründaja lööb palli kindlalt Howardi selja taha - Ghana juhib 2:1!

Ghana hoiab nüüd mängu ilusasti oma kontrolli all.

Lisaaja esimene pool lõppes, USA-le jääb veel 15 minutit armuaega.

18. minut: Donovan riputab vasakult äärelt ilusasti palli Ghana karistusalasse, Kingson tõrjub julgelt ja kindlalt.

Ghanal on rohkem energiat, USA meeste üritused on hambutud ja tundub, et teist MM-i jutti lülitab Ghana USA konkurentsist välja ...

Aga USA-lt veel rünnakuid - Dempsey lähilöögi blokeerib kaitsja, Gomezi löök läheb napilt mööda, Vastase 16-kasti tuleb ka väravavaht Howard, kelle pea pealt lööb Kingson palli ära!

Ghana võitis 2:1 ja kohutb 2. juulil kell 21.30 veerandfinaalis Uruguayga.