Hiilgav võimalus skoori teha oli tallinnlastel juba 4. minutil kui penaltit asus lööma Vladislav Ivanov. Tammeka väravavaht Mait Toom aga 11-meetri karistuslöögi tõrjus.

Tänu Levadia 0:0 viigile tõusis punktidega esikohta jagama FC Flora. Martin Reimi juhendatav Flora sai 2:1 jagu Paide linnameeskonnast. Võiduvärava lõi 50. minutil Siksten Kasimir.

Nii Levadia kui Flora kogusid meistrivõistluste esimese ringiga 21 punkti. Kolmandaks tõusis tabelis 19 punktiga Narva Trans, olles täna 2:1 üle Sillamäe Kalevist. Kohtumises, kus jagati kokku 8 hoiatuskaarti tõi narvalastele võidu Sergei Mitin´i 88. minuti värav.

Nõmme Kalju purustas võõrsil Kohta-Järve Lootuse 5:0, kohtumises eemaldati kolm mängijat, neist kaks otse punase kaardiga.